חפש »
חדשות ועידכונים
התחדשנו באתר חדש!
בואו לבקר אותנו בכתובת activeminds-galileo.com

 

Facebook

קבלת עידכונים ומבצעים
שם:
:דוא"ל
סדנאות למבוגרים

החיים למבוגרים בעולם המודרני אינם קלים. עול הפרנסה מעיק על כולנו ושוק העבודה התחרותי מאלץ אותנו לעבוד שעות ארוכות כדי לממן את צרכינו הבסיסיים ולפרנס את משפחותינו. רוב המבוגרים בישראל עובדים שעות רבות, משקיעים משאבים רבים בפרנסת המשפחה ובהצלחה מקצועית. שוק העבודה הישראלי ידוע כשוק תובעני במיוחד. השלאף שטונדה – מנוחת הצהריים המפורסמת שהייתה נהוגה בעבר בין השעות 14:00-16:00 אחה"צ, היא כבר מזמן זיכרון שאפשר רק להתרפק עליו. אנו, במכון "בראש חושב", זוכרים את כל זה בתכנון סדנאות למבוגרים.    

רוב הישראלים בשוק העבודה עובדים בין 7-12 שעות ביום, למשך חמישה ואף שישה ימים בשבוע. לצד מלאכת גידול הילדים ותחזוקת משק הבית, קשה למבוגרים בישראל של שנות ה-2000 למצוא פנאי לעצמם, להעשיר את עולמם הפנימי, לצבור הנאה וידע נוספים ולהשקיע בהתפתחותם האישית. אנחנו, במכון "בראש חושב", באים לתת מענה בדיוק לסוגיות אלו בתכנון סדנאות למבוגרים.    

סדנאות למבוגרים נועדו לספק למבוגרים הזדמנות לחופשה קטנה מן החיים – בתוך החיים עצמם. השתתפות בסדנאות למבוגרים אינה דורשת מכם לשלם סכומי כסף גבוהים מאד או לפנות ימים ארוכים, כדי לצאת מן השגרה. במהלך סדנאות למבוגרים של מכון "בראש חושב" תוכלו להשקיע בעצמכם, לפתח את תחומי העניין שלכם ולצבור ידע נוסף בתחומים שאינם בהכרח קשורים לתחום עיסוקכם. בסדנאות למבוגרים של מכון "בראש חושב" תוכלו להרחיב את המעגל החברתי שלכם ולפגוש מבוגרים נוספים המתעניינים בשעות הפנאי בנושאים הקרובים לתחומי העניין שלכם.    

סדנאות למבוגרים של מכון "בראש חושב" עוסקות במגוון נושאים המרתקים אנשים מבוגרים בישראל של שנות ה-2000. הסדנאות המעשירות הן אינטימיות, מתרחשות באווירה נעימה, חברותית ומסבירת פנים ומנוהלות על ידי מנחים מקצועיים וכריזמטיים.    

מכון "בראש חושב" הוקם בשנת 2003 על ידי ליאת מרון, שחקנית שחמט מקצועית ברמה עולמית ואלופת ישראל מספר פעמים. לליאת מרון ניסיון רב לא רק במשחק השחמט – אלא גם בפיתוח ובהעברת סדנאות למבוגרים.    

אז אם מתחשק לכם להרחיב את תחומי העניין שלכם, לרכוש ידע נוסף בתחומים שמרתקים אתכם, לפנק את עצמכם בזמן איכות פרטי שאינו מוקדש לפרנסה, הרחק מן הטלוויזיה – סדנאות למבוגרים במכון "בראש חושב" הן בדיוק מה שאתם מחפשים.    
לפרטים נוספים צרו קשר:

שם: דוא"ל: הערות:
שם משפחה: טלפון:
 
 
אזורי פעילות:
רמת השרון הוד השרון
רעננה תל אביב
פתח תקווה מקומות נוספים...
חוגים
חוגי שחמט חוגים לפיתוח החשיבה קורסי מחשבים חוג צילום ועיבוד תמונה חוגים לגיל הזהב חוג משחקי חשיבה חוג יזמות חוג מוכנות לכיתה א' חוגי שחמט אצלכם בבית
סדנאות
סדנאות סדנאות לגיל הזהב סדנאות לאנשי עסקים ימי הולדת של 'בראש חושב' סדנאות למבוגרים סדנאות רב דוריות סדנאות יזמות
קייטנות
קייטנות באזור השרון- בהוד השרון חושבים גלילאו ברחבי הארץ קייטנת באר המשאלות - הכנה לכיתה א'

בראש חושב | טלפון 077-3316803 | נייד 050-2539170 | פקס 03-9316803
חוג | חוגים | סדנאות
אקסטרה - קידום אתרים | Allnet4u - הקמת אתר