חפש »
חדשות ועידכונים
התחדשנו באתר חדש!
בואו לבקר אותנו בכתובת activeminds-galileo.com

 

Facebook

קבלת עידכונים ומבצעים
שם:
:דוא"ל
סדנאות לגיל הזהב

הגיל השלישי, הלא הוא גיל הזהב, יכול להפוך לתקופת החיים הנפלאה ביותר. בתקופת גיל הזהב, ללא הלחצים של חיי העבודה וגידול הילדים הצעירים – אנו מתפנים להקדיש שעות ארוכות ביום לעצמנו - להעשרת הידע שלנו, לרכישת תחביבים חדשים, ולהכרת חברים ותחומי עניין חדשים.    

   

אז איך מכירים תחביבים חדשים? איך מוצאים תחומי עניין שממלאים את הלב והראש? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. מכון "בראש חושב" מתמחה זה שנים רבות בפיתוח סדנאות לגיל הזהב. אנו מעבירים מגוון רחב של סדנאות לגיל הזהב בערים שונות רחבי הארץ, בתחומי עניין שונים ומגוונים.    

   

הסדנאות לגיל הזהב של "בראש חושב" מתפרשות על פני שלל נושאים מגוונים – וכוללות הרצאות של מומחים מהשורה הראשונה, אשר יעניקו לכם מהידע הרב אותו צברו לאורך השנים. בין הסדנאות לגיל הזהב שלנו תוכלו למצוא בין השאר סדנאות לשחמט, משחק החשיבה הפופולרי ביותר בעולם זה מאות שנים, וכן סדנאות לגיל הזהב אשר מתמקדות בשיפורו של הזיכרון ובשיפור יכולת הריכוז.    

   

לצד ההנאה שהרבה בסדנה, תוכלו להפיק ממנה גם ערך בריאותי. מחקרים רבים שנערכו במשך השנים מלמדים כי תרגול המוח בפעילויות כמו משחק השחמט או משחקי חשיבה אחרים, מסייעות לשמור על כושרנו השכלי לאורך תקופה, ועל איכות חיים גבוהה לזמן ארוך. בדיוק כמו שהגוף שלנו זקוק להתעמלות כדי לשמור על כושר, גם המוח זקוק לתרגול מתמיד כדי לשמור על יכולת התפקוד שלו.    

   

מכון "בראש חושב" הוקם בשנת 2003 על ידי ליאת מרון, שחקנית שחמט מקצועית ברמה עולמית ואלופת ישראל מספר פעמים. ליאת מרון היא בעלת ניסיון רב לא רק במשחק השחמט – אלא גם הפיתוח והעברת בחוגים וסדנאות לגיל הזהב.    

   

כאן "בראש חושב" אנו מתחייבים להעניק יחס אישי לכל משתתף בסדנאות גיל הזהב שלנו, ומתמקדים בהעברת החומר בצורה חווייתית ומהנה. מערכי השיעורים בסדנאות גיל הזהב שלנו נועדו לאפשר לכל המשתתפים לבטא את עצמם בצורה אישית, ולעודד חשיבה מקורית ויכולת ביטוי עצמית.    

   

אז למה אתם מחכים? מחפשים סדנאות לגיל הזהב? רוצים להירשם לפעילויות מרתקות שיעשירו אתכם ויאפשרו לכם לבלות שעות ארוכות של הנאה, במסגרת חברתית? צרו עמנו קשר – ונשמח להציג בפניכם את סדנאות גיל הזהב שלנו – על מנת שתוכלו להתרשם מהמבחר הרב ומהנושאים השונים.    
לפרטים נוספים צרו קשר:

שם: דוא"ל: הערות:
שם משפחה: טלפון:
 
 
אזורי פעילות:
רמת השרון הוד השרון
רעננה תל אביב
פתח תקווה מקומות נוספים...
חוגים
חוגי שחמט חוגים לפיתוח החשיבה קורסי מחשבים חוג צילום ועיבוד תמונה חוגים לגיל הזהב חוג משחקי חשיבה חוג יזמות חוג מוכנות לכיתה א' חוגי שחמט אצלכם בבית
סדנאות
סדנאות סדנאות לגיל הזהב סדנאות לאנשי עסקים ימי הולדת של 'בראש חושב' סדנאות למבוגרים סדנאות רב דוריות סדנאות יזמות
קייטנות
קייטנות באזור השרון- בהוד השרון חושבים גלילאו ברחבי הארץ קייטנת באר המשאלות - הכנה לכיתה א'

בראש חושב | טלפון 077-3316803 | נייד 050-2539170 | פקס 03-9316803
חוג | חוגים | סדנאות
אקסטרה - קידום אתרים | Allnet4u - הקמת אתר