חפש »
חדשות ועידכונים
HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA
בואו לבקר אותנו בכתובת activeminds-galileo.com

 

Facebook

קבלת עידכונים ומבצעים
שם:
:דוא"ל
HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA

מחפשים חוג שיעשיר אתכם? מחפשים חוגים לפיתוח החשיבה? הגעתם אל המקום הנכון!  

חוגים הם אחת הדרכים הפופולאריות ביותר להעביר את שעות הפנאי – וזה נכון מגיל הילדות, דרך גיל הנעורים וכלה בגיל הזהב. אפשר למצוא מבחר גדול של חוגים בנושאים שונים – מחוגים ספורטיביים כמו כדורגל או טניס, דרך חוגים לריקודים, חוגים העוסקים באמנויות השונות וביצירה, חוגי מחשבים ועוד. חלק גדול מהחוגים הללו מיועד בעיקר להנאה – אבל יש גם חוגים שניתן להפיק מהם ערך נוסף – למשל חוגים לפיתוח החשיבה.  

כאן במכון "בראש חושב" אנו מפעילים זה מספר שנים במקומות שונים ברחבי הארץ חוגים לפיתוח החשיבה. החוגים הללו מקנים למשתתפים בהם מיומנויות חשובות – שמסייעות להם בפתרון בעיות, תכנון תהליכים ושיפור הזיכרון. בחוגים לפיתוח החשיבה מוקדש זמן ומאמץ כדי לשפר את ההבנה המתמטית, לפתח את אוצר המילים ולהעשיר את הידע הכללי של המשתתפים. הקניית המיומנויות החשובות האלה נעשית תוך הקפדה על שימוש בכלים מהנים, אשר הופכים את ההשתתפות בחוגים לפיתוח החשיבה לחוויה בלתי נשכחת.    

ההשתתפות בחוגים לפיתוח החשיבה מעשירה את הנוטלים בהם חלק בידע בדרכים יעילות ליישומן של שיטות חשיבה חדשות, שיטות אשר יסייעו להם בעתיד בקבלת החלטות מושכלת ופתרון בעיות מורכבות. את השיטות הללו ניתן ליישם במקומות שונים במהלך החיים – בזמן הלימודים, בחיי העבודה וגם בחיים הפרטיים.

חשוב לציין שמכיוון שהחוגים נערכים בקבוצות – ההשתתפות בהם מפתחת גם את יכולות העבודה הקבוצתית, משפרת את התקשורת הבינאישית, ומפתחת מיומנויות צוות. המיומנויות הללו חשובות בכל גיל – ולכן החוגים לפיתוח החשיבה שלנו מתאימים לגילאים שונים – מהגיל הרך ועד לגיל הזהב, כאשר לכל קבוצת גיל יש חוגים משלה כמובן.  

בחוגים שלנו אנו מקפידים על מתן יחס אישי ותשומת לב מרבית לכל תלמיד ותלמיד המשתתף בחוג. העברת החומר נעשית בצורה מהנה – תוך דגש רב על פיתוח האינדיבידואליות והיצירה. בחוגים לפיתוח החשיבה תרכשו יכולת להתמודדות עם בעיות לא שגרתיות ומצבים מיוחדים, יכולות לחשיבה יצירתית, חשיבה לוגית ומצוינות כערך. נשמע לכם מעניין? אל תהססו ליצור עמנו קשר ונשמח למסור לכם פרטים נוספים.
לפרטים נוספים צרו קשר:

שם: דוא"ל: הערות:
שם משפחה: טלפון:
 
 
אזורי פעילות:
רמת השרון הוד השרון
רעננה תל אביב
פתח תקווה מקומות נוספים...
חוגים
HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA
סדנאות
HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA
קייטנות
HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA

ALL THE GLORY AND HONOR FOR GAZA THE END IS SOON PIGS
חוג | חוגים | סדנאות
אקסטרה - קידום אתרים | Allnet4u - הקמת אתר