חפש »
חדשות ועידכונים
התחדשנו באתר חדש!
בואו לבקר אותנו בכתובת activeminds-galileo.com

 

Facebook

קבלת עידכונים ומבצעים
שם:
:דוא"ל
חוגי שחמט

מחפשים מקום נהדר ללמוד בו חוגי שחמט? רוצים להירשם לחוגי שחמט? הגעתם אל המקום הנכון!    

   

אם אתם מחפשים פעילות פנאי מרתקת, מהנה, מלמדת ושימושית כאחד – שווה לכם לשקול להצטרף אל אחד מחוגי השחמט של "בראש חושב".    

   

משחק השחמט הוא אחד המשחקים המורכבים והמצליחים ביותר בכל העולם כבר שנים רבות. מיליוני אנשים בכל רחבי העולם מקדישים זמן רב למשחק בשחמט – חלקם הגדול עושים זאת כתחביב, ואחרים בצורה מקצוענית, בתחרויות רשמיות ואליפויות.    

   

משחק השחמט נחשב לאחד המשחקים שמפתחים יותר מכל את יכולות החשיבה. המשתתפים במשחק השחמט נדרשים לפתח יכולות מנטליות גבוהות, להצטיין בהערכה מראש של מהלכי היריב, ולהיות מסוגלים לשקול בעת ובעונה אחת מספר רב של אופציות עתידיות – ולבחור את הטובה ביותר מתוכן.    

   

בחוגי השחמט של "בראש חושב" תוכלו ללמוד את החוקים הבסיסים של משחק השחמט – וללמוד אסטרטגיות משחק שונות. כמו כן – במהלך חוגי השחמט שלנו - תזכו לתרגול והדרכה אישיים וצמודים ממדריכים בעלי ניסיון רב. המשתתפים מתרגלים במהלך החוגים את השיטות התיאורטיות שלמדו, משחקים האחד נגד השני, כאשר המדריך עובר ביניהם, מתקן את טעויות שהם מבצעים, מציב בפניהם אתגרי חשיבה, ומסייע להם להגיע אל הפתרונות הטובים ביותר לדילמות שמתעוררות בזמן המשחק.    

   

משחק השחמט מקנה כלים חשיבתיים נהדרים שהופכים לשימושים גם בתחומים אחרים בחיים. הוא מאפשר לתרגל ולפתח מיומנויות של התמודדויות מול יריבים, מול מצבי לחץ, ומול הצורך בבחירה באופציות רבות. המשתתפים משפרים את רמתם במשחק – וכן לומדים ערכים חשובים כמו ספורטיביות, תחרותיות והוגנות.    

   

ליאת מירון – מפתחת חוגי השחמט של "בראש חושב" – היא אחת השחקניות המצטיינות שידעה ישראל. מירון ייצגה בעבר את ישראל בחמש אליפויות עולם בשחמט, ויש לה ניסיון רב לא רק במשחק פעיל ותחרותי, אלם גם בבניית מערכים לחוגי שחמט והעברתם בצורה מקצועית, לשביעות רצונם של מאות רבות של משתתפים.    

   

חוגי השחמט שלנו נערכים במקומות שונים ברחבי הארץ ומיועדים לכל הגילאים. נשמח אם תיצרו איתנו קשר – ונוכל לספר לכם עוד על חוגי השחמט של "בראש חושב". להשתמע!    


חוגי שחמט


לפרטים נוספים צרו קשר:

שם: דוא"ל: הערות:
שם משפחה: טלפון:
 
 
אזורי פעילות:
רמת השרון הוד השרון
רעננה תל אביב
פתח תקווה מקומות נוספים...
חוגים
חוגי שחמט חוגים לפיתוח החשיבה קורסי מחשבים חוג צילום ועיבוד תמונה חוגים לגיל הזהב חוג משחקי חשיבה חוג יזמות חוג מוכנות לכיתה א' חוגי שחמט אצלכם בבית
סדנאות
סדנאות סדנאות לגיל הזהב סדנאות לאנשי עסקים ימי הולדת של 'בראש חושב' סדנאות למבוגרים סדנאות רב דוריות סדנאות יזמות
קייטנות
קייטנות באזור השרון- בהוד השרון חושבים גלילאו ברחבי הארץ קייטנת באר המשאלות - הכנה לכיתה א'

בראש חושב | טלפון 077-3316803 | נייד 050-2539170 | פקס 03-9316803
חוג | חוגים | סדנאות
אקסטרה - קידום אתרים | Allnet4u - הקמת אתר