חפש »
חדשות ועידכונים
התחדשנו באתר חדש!
בואו לבקר אותנו בכתובת activeminds-galileo.com

 

Facebook

קבלת עידכונים ומבצעים
שם:
:דוא"ל
קורסי מחשבים

רוצים לשפר את הידע שלכם במחשבים? מעוניינים ללמוד קורסים במחשבים? הגעתם אל המקום הנכון!      

     

קשה להאמין, אבל עד אמצע שנות השמונים, החיים של כולנו התנהלו ללא מחשבים. בחברות גדולות היו אמנם מחשבים ששימשו את העובדים הבכירים, אבל רק לבודדים היו מחשבים בבית. מאז, נדמה שהמחשבים השתלטו על חיינו – וכבר קשה לנו לדמיין את החיים בלעדיהם. מחירם של המחשבים ירד מאוד עם השנים, והיכולות שלהם השתפרו פלאים. בזכות האינטרנט – הפכו המחשבים למרכז חיי התקשורת שלנו, וגם לכלי מרכזי בצריכת מידע, בידור, חדשות ועוד.      

     

ידע במחשבים הוא כיום תנאי הכרחי כמעט לכל עבודה. גם בלימודים, ואין זה משנה אם מדובר בלימודים בבתי ספר או באוניברסיטה, שליטה במחשב היא תנאי הכרחי. למעשה – קשה מאוד להתנהל היום בעולם המודרני ללא ידע במחשבים.      

     

כאן אצלנו "בראש חושב" תוכלו למצוא מגוון רחב מאוד של קורסים במחשבים – המיועדים לרמות שונות – שיעזרו לכם להתיידד עם המחשב שלכם ולהפיק ממנו יותר. אנו מעבירים קורסים במחשבים לכל הגילאים במקומות שונים ברחבי הארץ, במגוון רחב של תחומים.      

     

בקורסים למחשבים שלנו תלמדו בין השאר להכיר מושגים בסיסים בעולם המחשב, ותלמדו כיצד להפעיל את התוכנות המרכזיות והחשובות לשימוש בו – כגון מעבד התמלילים וורד, תוכנת פאוור-פוינט שמאפשרת לייצר מצגות, תוכנת אקסל לניהול גיליונות חישוב ותוכנות לעיצוב גרפי. הקורסים למחשבים אותם אנו מעבירים מתבססים על לימוד אישי שמותאם לכל תלמיד ותלמיד בכפוף לידע שלו ולקצב ההתקדמות שלו. הקורסים מועברים על ידי מדריכים מנוסים וקשובים, שמעניקים תשומת לב אישית לכל תלמיד ותלמיד.      

     

שליטה בתוכנות הללו תסייע לכם מאוד הן בלימודים, הן בחיים האישיים והן בשוק העבודה. בכל גיל ניתן להתחיל לקחת קורסים במחשבים – ואף פעם לא מאוחר מדי לרכוש את המיומנות החשובה הזו.      

     

בקורסים למחשבים שלנו תרכשו גם שליטה ביישומי אינטרנט שיקלו עליכם לנצל את השפע שיש ברשת העולמית. אנו מציעים גם קורסים במחשבים שיעניקו לכם כלים בתכנות. אז למה אתם מחכים? צרו איתנו קשר ונשמח למסור לכם מידע נוסף על הקורסים במחשבים שלנו!      

     

הקורסים המוצעים הם:   WORD, Power Point , Excel,  Access , יישומיי אינטרנט , תכנות ותוכנות עיצוב גרפי.


* כל החוגים מותאמים לגיל ולרמת הלומד וקצב הלימוד הינו אישי!!


קורסי מחשבים


לפרטים נוספים צרו קשר:

שם: דוא"ל: הערות:
שם משפחה: טלפון:
 
 
אזורי פעילות:
רמת השרון הוד השרון
רעננה תל אביב
פתח תקווה מקומות נוספים...
חוגים
חוגי שחמט חוגים לפיתוח החשיבה קורסי מחשבים חוג צילום ועיבוד תמונה חוגים לגיל הזהב חוג משחקי חשיבה חוג יזמות חוג מוכנות לכיתה א' חוגי שחמט אצלכם בבית
סדנאות
סדנאות סדנאות לגיל הזהב סדנאות לאנשי עסקים ימי הולדת של 'בראש חושב' סדנאות למבוגרים סדנאות רב דוריות סדנאות יזמות
קייטנות
קייטנות באזור השרון- בהוד השרון חושבים גלילאו ברחבי הארץ קייטנת באר המשאלות - הכנה לכיתה א'

בראש חושב | טלפון 077-3316803 | נייד 050-2539170 | פקס 03-9316803
חוג | חוגים | סדנאות
אקסטרה - קידום אתרים | Allnet4u - הקמת אתר