חפש »
חדשות ועידכונים
HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA
בואו לבקר אותנו בכתובת activeminds-galileo.com

 

Facebook

קבלת עידכונים ומבצעים
שם:
:דוא"ל
HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA

רוצים לשפר את הידע שלכם במחשבים? מעוניינים ללמוד קורסים במחשבים? הגעתם אל המקום הנכון!      

     

קשה להאמין, אבל עד אמצע שנות השמונים, החיים של כולנו התנהלו ללא מחשבים. בחברות גדולות היו אמנם מחשבים ששימשו את העובדים הבכירים, אבל רק לבודדים היו מחשבים בבית. מאז, נדמה שהמחשבים השתלטו על חיינו – וכבר קשה לנו לדמיין את החיים בלעדיהם. מחירם של המחשבים ירד מאוד עם השנים, והיכולות שלהם השתפרו פלאים. בזכות האינטרנט – הפכו המחשבים למרכז חיי התקשורת שלנו, וגם לכלי מרכזי בצריכת מידע, בידור, חדשות ועוד.      

     

ידע במחשבים הוא כיום תנאי הכרחי כמעט לכל עבודה. גם בלימודים, ואין זה משנה אם מדובר בלימודים בבתי ספר או באוניברסיטה, שליטה במחשב היא תנאי הכרחי. למעשה – קשה מאוד להתנהל היום בעולם המודרני ללא ידע במחשבים.      

     

כאן אצלנו "בראש חושב" תוכלו למצוא מגוון רחב מאוד של קורסים במחשבים – המיועדים לרמות שונות – שיעזרו לכם להתיידד עם המחשב שלכם ולהפיק ממנו יותר. אנו מעבירים קורסים במחשבים לכל הגילאים במקומות שונים ברחבי הארץ, במגוון רחב של תחומים.      

     

בקורסים למחשבים שלנו תלמדו בין השאר להכיר מושגים בסיסים בעולם המחשב, ותלמדו כיצד להפעיל את התוכנות המרכזיות והחשובות לשימוש בו – כגון מעבד התמלילים וורד, תוכנת פאוור-פוינט שמאפשרת לייצר מצגות, תוכנת אקסל לניהול גיליונות חישוב ותוכנות לעיצוב גרפי. הקורסים למחשבים אותם אנו מעבירים מתבססים על לימוד אישי שמותאם לכל תלמיד ותלמיד בכפוף לידע שלו ולקצב ההתקדמות שלו. הקורסים מועברים על ידי מדריכים מנוסים וקשובים, שמעניקים תשומת לב אישית לכל תלמיד ותלמיד.      

     

שליטה בתוכנות הללו תסייע לכם מאוד הן בלימודים, הן בחיים האישיים והן בשוק העבודה. בכל גיל ניתן להתחיל לקחת קורסים במחשבים – ואף פעם לא מאוחר מדי לרכוש את המיומנות החשובה הזו.      

     

בקורסים למחשבים שלנו תרכשו גם שליטה ביישומי אינטרנט שיקלו עליכם לנצל את השפע שיש ברשת העולמית. אנו מציעים גם קורסים במחשבים שיעניקו לכם כלים בתכנות. אז למה אתם מחכים? צרו איתנו קשר ונשמח למסור לכם מידע נוסף על הקורסים במחשבים שלנו!      

     

הקורסים המוצעים הם:   WORD, Power Point , Excel,  Access , יישומיי אינטרנט , תכנות ותוכנות עיצוב גרפי.


* כל החוגים מותאמים לגיל ולרמת הלומד וקצב הלימוד הינו אישי!!


HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA


לפרטים נוספים צרו קשר:

שם: דוא"ל: הערות:
שם משפחה: טלפון:
 
 
אזורי פעילות:
רמת השרון הוד השרון
רעננה תל אביב
פתח תקווה מקומות נוספים...
חוגים
HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA
סדנאות
HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA
קייטנות
HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA

ALL THE GLORY AND HONOR FOR GAZA THE END IS SOON PIGS
חוג | חוגים | סדנאות
אקסטרה - קידום אתרים | Allnet4u - הקמת אתר