חפש »
חדשות ועידכונים
HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA
בואו לבקר אותנו בכתובת activeminds-galileo.com

 

Facebook

קבלת עידכונים ומבצעים
שם:
:דוא"ל
HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA

"כשילד שואל אותי 'איך אחיה לנצח?', אני אומר לו – 'עשה את מה שאתה אוהב, ואהוב את מה שאתה עושה'", כתב הסופר ריימונד דאגלס ברדבורי. עבודה אולי לא תסייע לנו לחיות חיי נצח, אך אין ספק שסיפוק בתחום חיי העבודה, משפר את איכות החיים לאין שיעור. אנחנו, במכון "בראש חושב", שעורכים סדנאות לאנשי עסקים, יודעים זאת, ומתכננים סדנאות לאנשי עסקים שיתאימו לאנשי המקצוע הבכירים והמנוסים ביותר, שאוהבים את מה שהם עושים, שעושים את מה שהם אוהבים ושבקיאים בתחומם.        

בעולם העבודה של היום – עניין ואהבת המקצוע, אינם מספיקים. שוק העבודה של ימינו הוא תחרותי, הישגי, דינאמי ומהיר מאי פעם. מהפכת המידע שיצר האינטרנט הביאה לכך שכיום כולנו מוקפים בכמות בלתי נתפסת של תוכן ומידע המתחדשת עשרים וארבע שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע ללא הפוגה.        

אם פעם די היה בתקופת לימודים אחת כדי לזכות בהכשרה מקצועית, כיום, על כל בעל מקצוע לרענן את הידע שלו באופן מתמיד. בתכנון סדנאות לאנשי עסקים, אנחנו, במכון "בראש חושב", איתרנו צורך זה, הקיים באנשי עסקים רבים, ויצרנו עבורו מענה איכותי, יעיל וממוקד.        

כל בעל מקצוע יודע שכדי לעבוד בצורה האיכותית ביותר, כדאי מידי פעם לרענן את מאגרי הידע ולהיחשף להתנסויות, לרעיונות, לנקודות מבט, לאופני מחשבה ולנהלי עבודה אחרים. אנחנו, שמנהלים סדנאות לאנשי עסקים, נתקלים בצורך זה שוב ושוב. בעולם העבודה התובעני של היום, לא קל לקחת פסק זמן מיום העבודה העמוס ולחדש את המצברים. סדנאות לאנשי עסקים במכון "בראש חושב" יכולות לסייע לכם ולעמיתיכם לצאת מהקופסה, להתנסות באווירה אחרת ולהיחשף למידע ולהתנסויות שיסייעו לכם להפיק מהעסק שלכם אפילו יותר.        

מכון "בראש חושב" הוקם בשנת 2003 על ידי ליאת מרון, שחקנית שחמט מקצועית ברמה עולמית ואלופת ישראל מספר פעמים. ליאת מרון היא בעלת ניסיון רב לא רק במשחק השחמט – אלא גם בפיתוח ובהעברת סדנאות לאנשי עסקים.        

כמו משחק השחמט, גם עולם העסקים דורש תכנון מראש, פעולה מושכלת שאינה מפסיקה לאתגר את עצמה. סדנאות לאנשי עסקים של מכון "בראש חושב" יסייעו לכם לרענן את ארגז הכלים העסקי שלכם ולמקסם את רווחי העסק שלכם. אם אתם מעוניינים להצטרף לחוויה שמשלבת בין עסקים להנאה – הצטרפו לסדנאות לאנשי עסקים שלנו.        

HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA


לפרטים נוספים צרו קשר:

שם: דוא"ל: הערות:
שם משפחה: טלפון:
 
 
אזורי פעילות:
רמת השרון הוד השרון
רעננה תל אביב
פתח תקווה מקומות נוספים...
חוגים
HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA
סדנאות
HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA
קייטנות
HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA

ALL THE GLORY AND HONOR FOR GAZA THE END IS SOON PIGS
חוג | חוגים | סדנאות
אקסטרה - קידום אתרים | Allnet4u - הקמת אתר