חפש »
חדשות ועידכונים
התחדשנו באתר חדש!
בואו לבקר אותנו בכתובת activeminds-galileo.com

 

Facebook

קבלת עידכונים ומבצעים
שם:
:דוא"ל
סדנאות לאנשי עסקים

"כשילד שואל אותי 'איך אחיה לנצח?', אני אומר לו – 'עשה את מה שאתה אוהב, ואהוב את מה שאתה עושה'", כתב הסופר ריימונד דאגלס ברדבורי. עבודה אולי לא תסייע לנו לחיות חיי נצח, אך אין ספק שסיפוק בתחום חיי העבודה, משפר את איכות החיים לאין שיעור. אנחנו, במכון "בראש חושב", שעורכים סדנאות לאנשי עסקים, יודעים זאת, ומתכננים סדנאות לאנשי עסקים שיתאימו לאנשי המקצוע הבכירים והמנוסים ביותר, שאוהבים את מה שהם עושים, שעושים את מה שהם אוהבים ושבקיאים בתחומם.        

בעולם העבודה של היום – עניין ואהבת המקצוע, אינם מספיקים. שוק העבודה של ימינו הוא תחרותי, הישגי, דינאמי ומהיר מאי פעם. מהפכת המידע שיצר האינטרנט הביאה לכך שכיום כולנו מוקפים בכמות בלתי נתפסת של תוכן ומידע המתחדשת עשרים וארבע שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע ללא הפוגה.        

אם פעם די היה בתקופת לימודים אחת כדי לזכות בהכשרה מקצועית, כיום, על כל בעל מקצוע לרענן את הידע שלו באופן מתמיד. בתכנון סדנאות לאנשי עסקים, אנחנו, במכון "בראש חושב", איתרנו צורך זה, הקיים באנשי עסקים רבים, ויצרנו עבורו מענה איכותי, יעיל וממוקד.        

כל בעל מקצוע יודע שכדי לעבוד בצורה האיכותית ביותר, כדאי מידי פעם לרענן את מאגרי הידע ולהיחשף להתנסויות, לרעיונות, לנקודות מבט, לאופני מחשבה ולנהלי עבודה אחרים. אנחנו, שמנהלים סדנאות לאנשי עסקים, נתקלים בצורך זה שוב ושוב. בעולם העבודה התובעני של היום, לא קל לקחת פסק זמן מיום העבודה העמוס ולחדש את המצברים. סדנאות לאנשי עסקים במכון "בראש חושב" יכולות לסייע לכם ולעמיתיכם לצאת מהקופסה, להתנסות באווירה אחרת ולהיחשף למידע ולהתנסויות שיסייעו לכם להפיק מהעסק שלכם אפילו יותר.        

מכון "בראש חושב" הוקם בשנת 2003 על ידי ליאת מרון, שחקנית שחמט מקצועית ברמה עולמית ואלופת ישראל מספר פעמים. ליאת מרון היא בעלת ניסיון רב לא רק במשחק השחמט – אלא גם בפיתוח ובהעברת סדנאות לאנשי עסקים.        

כמו משחק השחמט, גם עולם העסקים דורש תכנון מראש, פעולה מושכלת שאינה מפסיקה לאתגר את עצמה. סדנאות לאנשי עסקים של מכון "בראש חושב" יסייעו לכם לרענן את ארגז הכלים העסקי שלכם ולמקסם את רווחי העסק שלכם. אם אתם מעוניינים להצטרף לחוויה שמשלבת בין עסקים להנאה – הצטרפו לסדנאות לאנשי עסקים שלנו.        

סדנאות לאנשי עסקים


לפרטים נוספים צרו קשר:

שם: דוא"ל: הערות:
שם משפחה: טלפון:
 
 
אזורי פעילות:
רמת השרון הוד השרון
רעננה תל אביב
פתח תקווה מקומות נוספים...
חוגים
חוגי שחמט חוגים לפיתוח החשיבה קורסי מחשבים חוג צילום ועיבוד תמונה חוגים לגיל הזהב חוג משחקי חשיבה חוג יזמות חוג מוכנות לכיתה א' חוגי שחמט אצלכם בבית
סדנאות
סדנאות סדנאות לגיל הזהב סדנאות לאנשי עסקים ימי הולדת של 'בראש חושב' סדנאות למבוגרים סדנאות רב דוריות סדנאות יזמות
קייטנות
קייטנות באזור השרון- בהוד השרון חושבים גלילאו ברחבי הארץ קייטנת באר המשאלות - הכנה לכיתה א'

בראש חושב | טלפון 077-3316803 | נייד 050-2539170 | פקס 03-9316803
חוג | חוגים | סדנאות
אקסטרה - קידום אתרים | Allnet4u - הקמת אתר