חפש »
חדשות ועידכונים
התחדשנו באתר חדש!
בואו לבקר אותנו בכתובת activeminds-galileo.com

 

Facebook

קבלת עידכונים ומבצעים
שם:
:דוא"ל
חוגים לגיל הזהב

מחפשים חוגים לגיל הזהב? מתעניינים בהצטרפות לחוגים המיועדים לתקופת הפנסיה? הגעתם אל המקום הנכון!  

ע"פ רוב, החיים שלנו כבוגרים לחוצים מאוד – ולא משאירים לנו יותר מדי זמן פנוי לתחביבים. את רוב שנות החיים רובנו מקדישים לעבודה – ולגידול המשפחה. בין השעות הרבות המוקדשות לפרנסה לבין העומס של גידול הילדים – נותר לנו מעט מאוד זמן לטפח את עצמינו. בדיוק מסיבה זו – דווקא גיל הזהב יכול להפוך לתקופת החיים הנפלאה ביותר. רובנו מגיעים לתקופת הפנסיה מלאים באנרגיה – וכשיש לנו גם זמן פנוי איך דרך טובה יותר מאשר למלא אותו בחוגים לגיל הזהב – שמאפשרים לנו לרכוש ידע חדש, להעמיק בנושאים מרתקים וכמובן גם להכיר חברים חדשים.  

מכון "בראש חושב" מעביר מגוון רחב מאוד של חוגים לגיל הזהב – שנערכים בכל רחבי הארץ. "בראש חושב" מעבירה חוגים לגיל הזהב במגוון רחב של נושאים – כשהחוגים כוללים מרצים מעולים, שמעבירים את החומר בצורה ידידותית, משעשעת וקלה ללמידה ולזכירה. בין החוגים הפופולריים שלנו תמצאו למשל חוגי שחמט, וכן חוגים לגיל הזהב אשר מתמקדים בשיפור הזכרון.  

להצטרפות לחוגים בגיל הזה יש יתרונות רבים – לצד ההנאה וההעשרה – תרגול המוח בגילאים מבוגרים חשוב מאוד לצורך שמירה על הכושר השכלי. בדיוק כפי שאתם עושים התעמלות וכושר כדי לשמור כל כושר גופני – חשוב לשמור גם על כושר שכלי. כאשר אנו לא עסוקים בעבודה – המוח שלנו זקוק לגירויים חדשים, גירויים שהוא יכול למצוא בקורסים ובחוגים לגיל הזהב.  

בנוסף – בתקופת הפנסיה, אנשים רבים נקלעים לעתים לבדידות – ולו רק מפני שהם נמצאים מחוץ למסגרות החברתיות שאליהן היו שייכים שנים רבות. הצטרפות לחוגים לגיל הזהב תעניק לכם מסגרת חברתית חדשה, שתעשיר את חיי החברה שלכם ותאפשר לכם ליצור היכרויות חדשות.  

מכון "בראש חושב" הוקם בשנת 2003 על ידי ליאת מרון, שחקנית שחמט מקצועית ברמה עולמית. ליאת מרון היא בעלת ניסיון רב לא רק במשחק השחמט – אלא גם בפיתוח והעברת חוגים לגיל הזהב.  

אז למה אתם מחכים?רוצים להירשם לפעילויות מרתקות שיעשירו אתכם ויאפשרו לכם לבלות שעות ארוכות של הנאה, במסגרת חברתית? צרו עמנו קשר – ונשמח להציג בפניכם את החוגים לגיל הזהב שלנו.
חוגים לגיל הזהב


לפרטים נוספים צרו קשר:

שם: דוא"ל: הערות:
שם משפחה: טלפון:
 
 
אזורי פעילות:
רמת השרון הוד השרון
רעננה תל אביב
פתח תקווה מקומות נוספים...
חוגים
חוגי שחמט חוגים לפיתוח החשיבה קורסי מחשבים חוג צילום ועיבוד תמונה חוגים לגיל הזהב חוג משחקי חשיבה חוג יזמות חוג מוכנות לכיתה א' חוגי שחמט אצלכם בבית
סדנאות
סדנאות סדנאות לגיל הזהב סדנאות לאנשי עסקים ימי הולדת של 'בראש חושב' סדנאות למבוגרים סדנאות רב דוריות סדנאות יזמות
קייטנות
קייטנות באזור השרון- בהוד השרון חושבים גלילאו ברחבי הארץ קייטנת באר המשאלות - הכנה לכיתה א'

בראש חושב | טלפון 077-3316803 | נייד 050-2539170 | פקס 03-9316803
חוג | חוגים | סדנאות
אקסטרה - קידום אתרים | Allnet4u - הקמת אתר